10000
Book
In basket
Terroryzm. T.2 / Brunon Hołyst. - S. 1091-2181, [5] : il.
Temat: Terroryzm
Streszczenie: Terroryzm autorstwa Brunona Hołysta to pierwsza tak obszerna monografia na temat tego zjawiska w literaturze polskiej, a także unikatowa w piśmiennictwie europejskim. Jest ona szczególnie ważna w sytuacji, gdy terroryzm -mimo swej długiej historii - osiągnął zupełnie nową jakość. Książka jest adresowana do prawników, policjantów, psychologów i socjologów - wszystkich, którzy muszą być przygotowani do reakcji na atak terrorystyczny w każdym miejscu i w każdym czasie.
Streszczenie: Tom drugi przedstawia ustawodawstwo antyterrorystyczne, strategie walki z terroryzmem, jednostki kontrterrorystyczne, systemy zapobiegania terroryzmowi oraz wyniki badań ogólnopolskich na temat terroryzmu w opinii mieszkańców wsi.
Media files:
Availability:
BIBLIOTEKA NAUKOWA
There are copies available to loan: sygn. 44041, 44040, 44039, 44038 (4 egz.)
Czytelnia
Copies are only available in the library: sygn. 44037 (1 egz.)
Notes:
General note
Wstęp i spis treści także ang.
Bibliography, etc. note
Bibliogr. przy częściach.
Summary, etc.
Terroryzm autorstwa Brunona Hołysta to pierwsza tak obszerna monografia na temat tego zjawiska w literaturze polskiej, a także unikatowa w piśmiennictwie europejskim. Jest ona szczególnie ważna w sytuacji, gdy terroryzm -mimo swej długiej historii - osiągnął zupełnie nową jakość. Książka jest adresowana do prawników, policjantów, psychologów i socjologów - wszystkich, którzy muszą być przygotowani do reakcji na atak terrorystyczny w każdym miejscu i w każdym czasie.
Tom drugi przedstawia ustawodawstwo antyterrorystyczne, strategie walki z terroryzmem, jednostki kontrterrorystyczne, systemy zapobiegania terroryzmowi oraz wyniki badań ogólnopolskich na temat terroryzmu w opinii mieszkańców wsi.
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again